KONST / Litografier / Färglitografi 9917476
nr 991 7476
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), Riddarholmen, 12/360, signerad, 1975, motivet: 32x57
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 november 2015
kl 20:21:16
2/11 20:16:16
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén